Hledáte pohony dvokřídlých bran? Nabídne vám je Kovoinox

Věhlas firmy Kovoinox je založen na bohatém sortimentu pro zámečníky a kutily. Ten zahrnuje nerezové, hliníkové i kované polotovary, bránové příslušenství, včetně pohonů bran, plastové komponenty, skleněný systém, spojovací materiály i další produkty ze sortimentu hobby, dílna a zahrada.

Pohony pro dvoukřídlé brány představují žádaný sortimentu Kovoinoxu

Tyto systémy jsou navrženy tak, aby poskytovaly bezproblémový chod a dlouhodobou odolnost, a to vše s ohledem na uživatelský komfort a bezpečnost. Pohony dvoukřídlých bran pochází od renomovaných italských výrobců Nice a Key. Jde o technologicky velice vyspělé pohony umožňující snadnou integraci do domácích i průmyslových vratových systémů. Sortiment zahrnuje nadzemní i podzemní pohony, které se hodí pro různé šířky křídla brány. Jde o spolehlivé systémy s dlouhou životností.

Zábradlí s dřevěným madlem kombinuje tradiční a moderní

Kovoinox se specializuje i na interiérové prvky, jakým je například zábradlí. Neomezuje se jen na kovové prvky, ale do své nabídky začlenil i dřevěná madla, která do interiéru přinášejí teplý a přirozený vzhled. Dřevěné madlo může být elegantním doplňkem pro nerezové zábradlí, jehož komponenty jsou dostupné pro lankové, prutové i skleněné systémy. Tyto komponenty jsou nejen estetické, ale také funkční, navíc s jednoduchou instalací. Zábradlí od Kovoinoxu je tak ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitu, bezpečí a design v jednom. Nabídnout jej můžete svým zákazníkům, či si jej jako kutil instalovat svépomocí.

Vše pro zámečníky a kutily

Produkty ze sortimentu Kovoinox odpovídají současným vysokým nárokům na estetiku a zároveň předčí očekávání v oblasti funkčnosti a spolehlivosti. Ať už se jedná o pohony pro dvoukřídlé brány, či o nerezové zábradlí s dřevěnými akcenty, Kovoinox je zárukou kvality a inovace pro vaši domácnost nebo podnik.