Nebankovní americká hypotéka

Finanční trh se jde přetrhnout s nabídkami úvěrů, hypoték a půjček, aby každý dostal, co potřebuje. Reklamy jsou lákavé a poutavé a klienty vede cesta se žádostí rovnou do banky. K vyřízení žádosti o úvěr či hypotéku však můžete požádat i nebankovní společnosti, které mají na trhu rovněž pevnou pozici a nabízejí rovněž výhodné produkty jako i banky.

Jedním z nich je i nebankovní americká hypotéka, která poskytuje klientům spoustu výhod. Jednou z výhod je fakt, že nemusíte dokládat účel, jak to bývá u klasických hypoték na bydlení. V praxi to znamená, že získané peníze z této hypotéky můžete využít na úplně všechno a mnohdy i na vyplacení dluhů a exekucí.

Podmínkou pro získání je zástava nemovitosti. Nebankovní společnosti jsou v tomto směru shovívavé a tolerují i nemovitosti třetí osoby či družstevní byty nebo firemní objekty. Vždy záleží na individuálních podmínkách dané společnosti.

Úrok u bezúčelných úvěrů a hypoték bývá o něco vyšší, ale pořád se jedná o výhodný produkt, který dokáže splnit spoustu přání klientů. Splatnost je obvykle na 20 až 30 let i s možností předčasného splacení.

Kromě zástavy nemovitosti potřebujete k vyřízení minimum dalších podkladů. Často nejsou požadované ani příjmy nebo jde o hypotéky bez registru. V takovém případě společnosti nekontrolují záznamy v registrech dlužníků, do kterých se můžete dostat velice snadno. Takový záznam v registrech následně visí i dalších 5 let a vám se tím uzavírají při kontrolách cesty pro získání úvěrů a hypoték.

Nebankovní hypotéky ať už americké nebo klasické mají rychlejší dobu potřebnou k vyřízení. Klienti se dozvědí odpověď na žádost již do 24 hodin a nemusí čekat týdny či měsíce na schválení.

Peníze můžete následně využít nejen na materiální věci, ale také jako investici do podnikání, na studia, cestování nebo na konsolidaci jiných úvěrů a půjček. Mnohdy jde také o vyplacení nemovitosti z dražby či exekuce, které klienti tímto způsobem vyřeší.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.