Nebankovní půjčky, které vás zaujmou

Nebankovní půjčky se staly v poslední době celkem rozšířené, za což do jisté míry může i zpřísnění pravidel pro nebankovní poskytovatele. Dnes si můžete být jisti, že na trhu narazíte jen na ověřené a spolehlivé firmy, jež se pyšní bohatou úvěrovou nabídkou.

Bezpečné nebankovní půjčky samozřejmě nabízí hodně společností. Jestliže stojíte o ty pojící se s transparentností a férovými splátkovými podmínkami, pak vám trochu usnadníme výslednou volbu. Zvolili jsme pro vás dva populární produkty. Ty si bezpochyby zamilujete.

Zonky půjčka od lidí

Prvním celkem specifickým produktem je Zonky půjčka, která je populární tím, že si peníze půjčujete přímo od lidí. Tento proces je pochopitelně zaštiťován profesionální nebankovní společností, jež dbá na dodržování všeho podstatného, ať už jde o investory na jedné straně a žadatele o peníze na straně druhé.

Zonky půjčka se pojí s příjemnými parametry.

  • Úvěr ve výši od 20 000 Kč do 500 000 Kč
  • Doba splatnosti od 6 do 84 měsíců
  • Velikost úrokové sazby od 3,99 %
  • Hodnota RPSN od 4,7 %

Na Zonky půjčce oceníte například to, že s penězi můžete nakládat dle vlastní libosti. To znamená, že je lze investovat do vlastních zálib, opravy nemovitosti, nákupu nového automobilu a spousty dalších věcí. V tomto směru vás nikdo nebude omezovat. Peníze máte možnost využít na refinancování svých starých a nevýhodných úvěrových závazků. I to je jeden ze způsobů, jak ušetřit.

Výhodná Cofidis půjčka

Jestliže chcete v oblasti půjček zůstat věrní dlouhodobě fungujícím společnostem s kladnou minulostí a pestrým produktovým portfoliem, potom máte další tip. Je to Cofidis půjčka, kterou lze vyřídit s pomocí online formuláře přímo z domu. Žádná ztráta času a ve výsledku ani peněz. A jaká je nabídka této nebankovní společnosti?

  • Půjčka v rozsahu 20 000 Kč až 500 000 Kč
  • Doba splatnosti 12 – 84 měsíců
  • Úroková sazba od 5,9 %
  • Hodnota RPSN od 6,05 %

Cofidis půjčka je ideálním řešením nejenom pro jednotlivce, ale také pro páry, jež mohou dosáhnout na vyšší částku a jejich bonita bude mnohem přijatelnější.

Ať už si zvolíte Zonky půjčku nebo Cofidis půjčku, určitě v žádném případě neprohloupíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.