Když chcete menší půjčku, rozhodně máte na našem nebankovním trhu spoustu možností

Jen pár tisíc do výplaty? To dnes není vůbec žádný problém, stačí doslova pár kliknutí, potvrdit trvalý příjem a zadat základní osobní údaje z občanského průkazu, celá věc může být vyřešena doslova v řádu minut! Snad jen, trochu problémem je, že nabídek na trhu je hned několik desítek a vybírat se z nich může trochu obtížněji – tedy pokud hodláte jednat na vlastní pěst. V každém jiném případě pomůže nezávislý srovnávač, který pracuje s pravidelně aktualizovanými daty.

Novinka na trhu, co vlastně jen změnila jméno? Seznamte se s Kamali…

Napoprvé to může být zdarma, procento schválených žádostí atakuje historické rekordy. Tak přesně tohle je Kamali půjčka, se kterou si můžete půjčit tisícovku, ale za jistých okolností až čtvrt milionu korun. Cílem je zde co největší rychlost sjednání, takže počítejte v řádu minut – schválení a poslání platby je otázkou čtvrthodiny! Splatnost jeden měsíc, ale klidně až sedm let, záleží na tom, jestli si sjednáte takzvanou Malou (1 až 20 tisíc korun) nebo Velkou půjčku (10 až 250 tisíc korun). Je to vlastně jednoduché, kratičký online formulář a možnost odkladu až deseti měsíčních splátek. A jak vlastně funguje první půjčka zdarma? Stačí splatit dlužnou sumu do čtrnáctidenní lhůty a nemusíte platit úroky, jak snadné! Za takových podmínek se to půjčuje napoprvé přímo skvěle…

Čeho bychom si měli všímat, když si chceme sjednat malou půjčku?

Půjčka 5000 Kč je k dispozici doslova obratem, na trhu je pestrá paleta možností, nad kterými se doslova až tají dech. Vybrat z nich tu pravou samozřejmě chvilku trvá, mají však společné například to, že jsou zcela bezúčelové. A na co bychom si měli dávat pozor, když si z nich volíme tu, která nám má vytrhnout finanční trn z paty?

  • Malá půjčka má svá pravidla, měl by ji poskytovat ten, na koho je spoleh – prověřená firma!
  • Porovnejte RPSN s úrokovou sazbou, neměl by tam být velký rozdíl, jinak počítejte s poplatky.
  • Nebojte se porovnávat všechno a všechny. Nikdy totiž nevíte, kde čeká nejlepší varianta, že?

Úvěr zkrátka není tak jednoduchá věc, jak se na první pohled může zdát. Není se ale čeho bát, protože s námi to vše zvládnete mnohem snadněji, poradíme vám, která nabídka má jakou váhu, a to zcela nezávazně – stačí jen využít srovnávače.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.