Půjčka pro živnostníky a podnikatele – na koho se obrátit?

Chystáte se rozšířit své podnikání, nebo byste rádi s podnikáním začali, ale chybí vám dostatečný kapitál? Osvědčenou cestou jsou v takovém případě půjčky pro podnikatele, bez kterých se dnes obejde málokterý živnostník či podnikatel. Na půjčky pro podnikatele se specializují především bankovní a nebankovní společnosti, nemusíte se tak vzdávat hned svého nápadu či snu.

Zkuste půjčku v bance

Získání půjčky pro podnikatele ovlivňuje mnoho faktorů, na které je vhodné se připravit. Především se banky zaměří na vaši bonitu a propracovanost byznys plánu. A zhodnotí, jakou šanci má váš podnikatelský nápad na úspěch. Lepší vyhlídky na získání bankovního úvěru mají jednoznačně velké firmy. Začínající podnikatelé mají nižší šance a většinou daleko náročnější podmínky. Hlavní roli také bude hrát daňové přiznání, které však nemusí vždy odrážet skutečné finanční možnosti. Řada údajů je spíše papírová, než že by odrážela skutečné možnosti podnikatele.

Nebankovní společnosti neházejte přes palubu

Pro získání půjčky pro podnikatele můžete využít také nebankovní společnosti. Důležité je zaměřit se na nebankovní společnost, která se specializuje přímo na podnikatele, jelikož nabízí mnohem lepší podmínky. Jednou z těchto společností je například společnost Premiot Finance For Your Business provozující web pujcky.zone. Na nebankovních půjčkách oceníte především nízkou byrokratickou zátěž, kdy není nutné dokládat velké množství dokumentů. Pro nebankovní úvěr pro živnostníky a podnikatele je také typická rychlost a snadnost získání půjčky. Nevýhodou může být o něco vyšší úrok.

Jak se rozhodnout?

Pokud se svým podnikáním nepospícháte či s jeho rozšířením, pak nejlepší volbou půjčka na podnikání od banky. Jejich hlavní výhodou bude především nižší úrok, který se pohybuje kolem 9 %. Naopak jejich velkou nevýhodou bude časová náročnost a byrokratická zátěž. V případě, že na podnikání pospícháte, banka vám nepůjčí nebo jste měli v minulosti problémy, pak je vhodné obrátit se na nebankovní společnosti. Výhodné podmínky vám může nabídnout webový portál pujcky.zone, kde můžete získat nebankovní úvěr pro společnosti a podnikatele s úrokem již od 12 % a do výše až 10 milionů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.