Peníze vám pomohou uchovat investiční zlato a stříbro

Kam schovat peníze, které vám zbyly? Jak šetřit, aby vám nakonec jejich hodnotu nesebrala inflace? V dnešní době moc možností není. Úroky na spořicích účtech jsou směšné, termínovaný vklad znamená mít peníze na nějakou dobu vázané. Stále jsou tu ovšem varianty, na něž většina lidí nepomýšlí a je to škoda.

Jednu z nich představují i investiční stříbro a zlato. Mnoho lidí se domnívá, že nakupovat drahé kovy mohou jen ti nejbohatší, opak je ovšem pravdou. Stříbrné mince se dají sehnat i pod tisícovku, investiční zlaté slitky naopak za statisíce. Je tedy pouze na vás, kolik peněz se rozhodnete do drahých kovů uložit.

Zlato a stříbro mají trvale stoupající hodnotu

Zlaté mince nebo například investiční stříbrné slitky jsou perfektní volbou, pokud se chystáte uložit peníze na několik let. Pro investici v řádu měsíců příliš význam nemají, moc byste nevydělali. V horizontu roků jde ovšem o skvělou příležitost. Hodnota zlata a stříbra stále stabilně roste a tento trend bude zajisté pokračovat. Zásoby stříbra a zlata na naší planetě se totiž tenčí. Kromě toho je o ně zájem po celé zemi, prodáte je kdekoliv.

Investice do stříbra či zlata je naprosto jednoduchá

Překvapí vás nejspíš i jednoduchost nákupu investičních drahých kovů. Je to stejně jednoduché, jako když nakupujete nějaké jiné zboží v e-shopu. V ČR a na Slovensku působí společnost AuPortal, která provozuje vlastní e-shop. Na něm si vyberete investiční zlato i stříbro, objednáte a ono vám dorazí i domů. AuPortal zlato i stříbro také zpětně vykupuje.

Za zmínku stojí například jimi prodávané mince k 15. výročí somálských slonů. Patří do známé série American Wildlife a ta dražší z nich byla vydána pouze v exkluzivním nákladu 500 ks. Podívejte se ovšem i na další mince, ty totiž v budoucnu mohou mít nejen hodnotu daného kovu, ale také sběratelskou cenu. Třeba je vaše děti jednoho dne prodají za desetitisíce.

Investování do zlata a stříbra je tady opravdu pro každého. Velkou zásluhu na tom má právě prodejce AuPortal, s ním je celý proces skutečně snadný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.