Chytrá investice do nemovitostí a realit? To je crowdfunding nemovitostí!

Dostali jste se do stádia, kdy se domníváte, že je nejvyšší čas začít investovat? Učinili jste správné rozhodnutí. Uspořené peníze by měly vydělávat, jinak jejich hodnotu sníží inflace.

Možnosti investování jsou nepřeberné. Do nemovitostí můžete investovat různými způsoby. Můžete si koupit pozemek a po několika letech ho prodat. Na prodeji možná i vyděláte. Nebo si můžete pořídit tzv. byt na investici. A ten pronajímat. K tomu se o něj starat a hlídat nájemce, aby vám majetek nezničili a především aby platili. To vše si žádá čas, nervy a další investice. Nejlepší investice do nemovitostí je přitom taková, která vás nic navíc nestojí. Taková, která vám rovnou vydělává. Zkrátka crowdfunding nemovitostí. Třeba se společností CroFUNgo!

Investiční byty? Ne, celé developerské projekty!

S ní totiž investujete do konkrétního developerského projektu. Samozřejmě bezpečného, tedy společností CroFUNgo prověřeného. S nímž se navíc do detailu seznámíte v krátkém videu. Ta jsou k dispozici přímo na stránkách společnosti (crofungo.cz) po rozkliknutí záložky projekty. Zde jsou zároveň prezentovány všechny investiční nemovitosti.

Proč investovat do nemovitostí s croFUNgo?

Z mnoha důvodů. V první řadě se jedná o investice oproštěné od jakýchkoliv poplatků. Částka, kterou budete investovat, rovnou poputuje na vámi vybraný projekt. Jisti si také budete moci být svými výnosy. Ty dosahují minimálně pěti procent ročně! Zhodnocení vaší investice je tedy fixní. A s jasným investičním horizontem!

Jak investovat do nemovitostí?

Co to vše obnáší? V podstatě ne mnoho. Základní registraci, založení účtu u partnerské společnosti NFD a odeslání vámi zvolené investice, jejíž výše začíná na pěti set korunách. Jak vidíte, investice do nemovitostí nemusí být nic těžkého. Investorem se ve své podstatě může stát naprosto každý. A co za svou investici budete moci očekávat? Fixní zhodnocení, jasný investiční horizont a minimální zhodnocení ve výši pěti procent ročně z vaší investice. Ještě váháte? Neměli byste!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.